Skip to main content

Climteco — Serwis klimatyzatorów w Krakowie

Dodaj komentarz

ClimTeco jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży i montażu klimatyzatorów nie tylko na trenie Krakowa, ale całego województwa małopolskiego. Firma zapewnia również profesjonalny projekt systemu dopasowany do możliwości danego budynku, a także pogwarancyjny serwis urządzenia. Dzięki temu każde zlecenie wykonane przez ClimTeco charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Profesjonalne usługi climteco: sprzedaż i instalacja klimatyzacji w Krakowie

Climteco: kompleksowa obsługa klimatyzacji od projektu po montaż

ClimTeco oferuje klimatyzatory w wersji split oraz multisplit renomowanych firm, takich jak Samsung, Toshiba, Rotenso, czy Gree. Co więcej, w ofercie firmy znajdziemy zarówno urządzenia basic, jak i klimatyzatory z funkcją ogrzewania pomieszczenia oraz urządzenia w wersji premium, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu sprzęt odpowiadający jego potrzebom. Nie należy zapominać, że topowe modele najlepszych producentów dostępne w ClimTeco to gwarancja wysokiej sprawności, jakości wykonania oraz ciekawego designu.

Climteco: Twoje rozwiązanie dla niezawodnych klimatyzatorów w Krakowie.

Źródło zdjęcia: https://climteco.pl/

Oferta ClimTeco to w pełni kompleksowa obsługa, która obejmuje zarówno znalezienie optymalnego miejsca na montaż jednostki, wykonanie wszelkich niezbędnych otworów, a następnie podłączenie systemu oraz sprawdzenie poprawności jego działania. Doświadczony zespół monterów posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia dokłada wszelkich starań, by każda realizacja została przeprowadzona terminowo i ze starannością o każdy szczegół.

Climteco — klimatyzacja Kraków montaż
ul. Jana Długosza 13/M3
30-512 Kraków
Tel. 516 990 829

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.