Skip to main content

Frigeris — Profesjonalny montaż klimatyzacji

Dodaj komentarz

Frigeris to firma działająca na terenie Krakowa i jego okolic, która oferuje usługi profesjonalnego montażu, serwisu oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych. Głównym celem firmy jest zapewnienie swoim klientom komfortu termicznego w każdych warunkach, dlatego przyjmuje ona zlecenia zarówno od właścicieli domów jednorodzinnych, jak i firm, czy obiektów sportowych. Doświadczeni pracownicy są zawsze gotowi udzielić porady na temat doboru odpowiedniego urządzenia oraz jego obsługi, a fachowy zespół monterów poradzi sobie z wykonaniem każdej realizacji.

Profesjonalne doradztwo i montaż klimatyzacji z Frigeris w Krakowie. Frigeris — doświadczeni specjaliści w naprawie i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych

Frigeris oferuje jedynie sprawdzone rozwiązania, dlatego w asortymencie tej firmy znajdziemy wyłącznie profesjonalne urządzenia najlepszych światowych marek, takich jak Haier, LG, Gree, Bosh, czy Rotenso. Firma kładzie również duży nacisk na szkolenia swoich pracowników, dlatego każdy z nich nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz liczbę certyfikatów niezbędnych do pracy w tej branży. Stałe podnoszenie kwalifikacji to również możliwość sprostania wszelkim wymaganiom stawianym przez klientów i dzisiejszy rynek.

Frigeris: Twój lokalny ekspert w klimatyzacji z konkurencyjnymi cenami.

Źródło zdjęcia: https://frigeris.pl/

Tym, co wyróżnia Frigeris na tle innych lokalnych firm jest bardzo ciekawa oferta z konkurencyjnymi cenami oraz możliwość bezpłatnej wyceny na terenie Krakowa. Wystarczy jedynie skontaktować się z firmą, by doświadczony specjalista dokonał wszelkich niezbędnych pomiarów budynku, a następnie doradził nam, jaki klimatyzator będzie najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku. Na życzenie klienta firma oferuje również możliwość przygotowania projektu uwzględniającego zapotrzebowanie mocy jednostek. A wszystko po to, by zagwarantować system idealnie dopasowany do naszych potrzeb.  

FRIGERIS klimatyzacja w domu i biurze.
ul. Węgierska 7
30-538 Kraków
Tel. 578 710 712

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.