Skip to main content

Klimar — Went — Serwis klimatyzacji Kraków

Dodaj komentarz

Klimar-Went to wyjątkowo doświadczona firma oferująca montaż urządzeń klimatyzujących na terenie Krakowa oraz jego okolic. Wykwalifikowani pracownicy firmy podejmują się montażu klimatyzacji nawet w najtrudniejszych warunkach, zarówno w domach i biurach, jak i sklepach, hotelach, lokalach handlowych, a nawet ogromnych halach produkcyjnych. Wysoką jakość realizacji zapewniają również nowoczesne urządzenia, wśród których znajdziemy sprzęt od najlepszych dostawców na świecie, tacy jak LG, Samsung, Rotenso, czy Mitsubishi.Klimar-Went - Profesjonalny serwis klimatyzacji Kraków

Kompleksowe usługi i serwis klimatyzacji Klimar-Went

Klimar-Went to nie tylko kompleksowe usługi montażu klimatyzacji, ale również serwis instalacji umożliwiający szybkie wykrywanie usterek i zapobieganie występowaniu skomplikowanych awarii. Obsługa każdego zlecenia odbywa się na najwyższym poziomie, zgodnie z przyjętymi normami oraz z uwzględnieniem osobistych potrzeb poszczególnych inwestorów. Takie podejście do pracy sprawia, że Klimar-Went doceniany jest nawet przez najbardziej wymagających klientów.

 

Klimar-Went: profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji dostosowany do indywidualnych potrzebo Indywidualnych Potrzeb

Źródło zdjęcia: https://klimarwent.pl/

Każdy pracownik firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty oraz ogromną wiedze branżową, która wykorzystuje w trakcie swojej pracy. W zakresie usług oferowanych przez Klimar-Went znajdziemy zarówno doradztwo techniczne oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, jak i fachową dostawę i montaż urządzenia. Co więcej, firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co oznacza możliwość darmowej naprawy usterek. Klimar-Went to wybór wysokiej jakości oraz wiedzy, która nigdy nie zawodzi.

KLIMAR-WENT
ul. Aleja Pokoju 37
31-564 Kraków
Tel: 514 032 869

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.