Skip to main content

Ok Klima — Instalacja klimatyzacji w domu

Dodaj komentarz

Ok Klima to jeden z liderów krakowskiego rynku oferujący kompleksową obsługę w dziedzinie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Firma współpracuje zarówno  klientami indywidualnymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, co umożliwia montaż w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz dużych zakładach przemysłowych i magazynach.

Ok Klima: Twoje źródło profesjonalnych systemów klimatyzacji

Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania klimatyzacyjne z Ok Klima

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu w branży OK Klima oferuje najwyższy poziom usług oraz gotowość do działania w każdych warunkach. Fachowy zespół pracowników posiada wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty potrzebne do montażu klimatyzacji i pomp ciepła, dzięki czemu każda realizacja jest dopięta „na ostatni guzik”.

Ok Klima: specjalizacja w montażu i utrzymaniu systemów klimatyzacyjnych dla każdej potrzeby

Źródło zdjęcia: https://ok-klima.pl/

Jedną z usług oferowanych przez firmę jest również profesjonalny serwis klimatyzacji. Taki regularny i dokładny przegląd systemu pozwala wychwycić wszelkie usterki i awarie oraz zapobiegać poważnym problemom z działaniem instalacji, a co za tym idzie ogromnym kosztom naprawy. Na uwagę zasługują również urządzenia oferowane przez firmę, które pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i są produkowane przez trzech liderów branży klimatyzacyjnej, takich jak Toshiba, Gree oraz AUX. Tak niezawodny sprzęt oraz wiedza monterów sprawiają, że instalacja działa długo i sprawnie obniżając rachunki oraz zapewniając komfort termiczny wszystkim użytkownikom danego budynku.

Ok Klima — Montaż i serwis klimatyzacji Kraków
Królewska 57/II piętro
30-081 Kraków
Tel. 724 071 901

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.