Skip to main content

Ramster — Serwis urządzeń klimatyzacyjnych

Dodaj komentarz

Ramster to polska firma, która działa na krakowskim rynku już od ponad 10 lat. W jej ofercie znajduje się kompleksowy montaż oraz serwis urządzeń takich jak klimatyzacja, pompy ciepła, rekuperacja, czy panele fotowoltaiczne, które pozwalają na połączenie dbałości o środowisko z oszczędnością oraz zwiększeniem komfortu życia wszystkich mieszkańców danego budynku.

Ramster — ekspert w dziedzinie klimatyzacji i nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Ramster — lider w montażu i serwisie klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki w Krakowie.

Firma pracuje wyłącznie na urządzeniach pochodzących od najpopularniejszych producentów na świecie, dzięki czemu każda realizacja, której się podejmuje, charakteryzuje się wydajnością oraz najwyższą jakością wykonania. W ofercie firmy znajdziemy również możliwość przeglądu już istniejącego systemu klimatyzacji oraz regularny serwis zamontowanych urządzeń, co przedłuża ich żywotność i zwiększa komfort użytkowania.

Ramster — ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu — klimatyzacja, rekuperacja, fotowoltaika

Źródło zdjęcia: https://www.ramster-klima.pl/

Tym, co wyróżnia Ramster na rynku krakowskich firm zajmujących się montażem tego typu urządzeń jest wyjątkowo duże doświadczenie zdobywane przez ponad 10 lat działalności. Niewiele jest firm, które mogą pochwalić się tak długim stażem, a także tak wysoką liczbą ukończonych realizacji. Na uwagę zasługuje również znakomita kadra pracownicza, która w swoich działaniach stara się wprowadzać najnowsze rozwiązania techniczne umożliwiające stałe podnoszenie poziomu usług. Wszyscy pracownicy firmy posiadają również wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty potrzebne do pracy z tego typu instalacjami. Wszystko po to, by zagwarantować klientom bezproblemowy montaż oraz bezpieczeństwo użytkowania systemu.

Ramster Klimatyzacja Pompy Ciepła Fotowoltaika Rekuperacja
ul. Tadeusza Romanowicza 19A
30-702 Kraków
Tel. 512 339 446

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.